Де шукати копірайтера в Україні?

Ти прочитаєш це за 4 хвилин(и)

Професія копірайтера залишається затребуваною і в 2022 році. І, судячи з актуальних тенденцій, люди, які вміють добре висловлювати думки в письмовій формі, не скоро будуть замінені нейромережами.

Знайти кваліфікованого копірайтера в Україні можна на джоб-сайтах, у FB-спільнотах та на біржах. Розглянемо найпопулярніші з них.

Work.ua

Найбільший український сайт для роботодавців та претендентів на вакансії. На сайті зареєстровано понад 6 000 підприємств, що пропонують роботу, та близько 3 000 000 спеціалістів. Платформа активно розвивається, пропонуючи користувачам різні тарифні плани та пакети послуг. Щоб швидко знайти анкети копірайтерів, ви можете налаштувати пошук, вказавши вид зайнятості, діапазон зарплати, специфічні вимоги до кандидата.

Для зручності користувачів сайт work.ua пропонує вбудовані метрики. Наприклад, ви можете дізнатися рівень зарплат у певному регіоні, ознайомитись зі списком актуальних тренінгів з вибраної спеціальності. Анкету копірайтера можна вивчити безпосередньо на веб-сторінці або завантажити у зручному форматі.

Rabota.ua

Український сайт для пошуку роботи з 20-річною історією. Резюме та вакансії розміщуються у режимі 24/7 після попередньої модерації. Крім великої бази даних, на сайті є блог із корисними статтями для претендентів і роботодавців. Компанія rabota.ua пропонує клієнтам три тарифні плани, які відрізняються за вартістю (від 499 до 1799 грн) та кількістю доступних послуг. Крім того, всі бажаючі можуть скористатися додатковими опціями, які допомагають швидше знайти копірайтера.

Команда rabota.ua створила боти в месенджерах Viber та Telegram і мобільний додаток для HR на Android та iOS. Усе це дає змогу оптимізувати процес пошуку фахівця.

Weblancer.net

Біржа фрілансерів, що успішно працює з 2003 року. На сьогодні її база даних включає понад 1 000 000 анкет користувачів зі 60 країн світу. Платформа дає змогу компаніям, брендам та окремим роботодавцям знайти віддалених фахівців, зокрема копірайтерів. За виконання замовлень фрілансери отримують рейтингові бали, вартість послуг сайту залежить від специфікації. Обговорити питання можна в чаті або на форумі.

Завдяки партнерській програмі можна заробляти 25% доходу сервісу, залучаючи нових користувачів. Служба підтримки сайту працює щодня з 8:00 до 22:00. Розібратися у правилах роботи сервісу допоможе великий довідковий відділ.

Freelancehunt.com

Біржа фрілансерів із мільйонною аудиторією. Компанії належить ідея створення глобального свята – Дня фрілансера (4 листопада). Здобувачі віддаленої роботи реєструються на ресурсі та заповнюють анкету, роботодавці створюють проєкт та публікують його на сайті. На суму гонорару впливають спеціалізація, наявність навичок і досвіду. Алгоритм freelancehunt.com нараховує виконавцям рейтинг залежно від кількості виконаних ними проєктів і відгуків клієнтів. Те саме стосується і замовників.

Роботодавці можуть проводити конкурси, щоб отримати десятки готових варіантів розв’язання задачі. Виконавці змагаються у найкращій реалізації ідеї, переможець гарантовано отримує зарезервовану оплату.

Freelance.ua

Одна з найбільших фрілансерських бірж в Україні. Її особливості: швидка реєстрація на платформі, простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, можливість просування проєкту за допомогою платної реклами. Як і на інших біржах, на freelance.ua діє система рейтингів для виконавців і замовників.

Щоб захистити користувачів від шахрайства, введено функцію «Безпечна угода». Вона гарантує виплату одному з учасників проєкту або повернення коштів, якщо виконавець не виконав проєкт за узгодженим завданням. На сайті є низка платних послуг, які допомагають розвивати обліковий запис і просувати проєкти.

Групи у Facebook

Фрілансер-копірайтер

Загальнодоступна група з аудиторією понад 12 000 користувачів. Тут розміщуються тематичні публікації, інформація про вакансії, розважальний контент. Новачки та професіонали обмінюються досвідом, діляться цікавими історіями з практики, обговорюють актуальні питання.

Створювати публікації можуть лише ті користувачі, чию заявку на вступ схвалив модератор. Вивчати інформацію можуть усі без винятку. Вартість одного рекламного оголошення – 100 грн.

Потрібен копірайтер: фріланс та робота в штаті

Спільнота, де розміщуються актуальні вакансії для копірайтерів. Багато пропозицій для авторів, які пишуть англійською мовою. Крім оголошень про пошук роботи, у групі публікується багато корисної інформації: посилання на книги та семінари, огляди актуальних тенденцій ринку фрілансу, підказки для новачків.

Пиши, редагуй, думай

Facebook-спільнота для професійних копірайтерів, редакторів і тих, хто цікавиться роботою з текстами. Як і в інших подібних групах, тут публікуються не тільки пропозиції фрілансерів та вакансії роботодавців, а й корисний тематичний контент. Флуд та спам суворо заборонені.

Робота для тих, хто пише: вакансії копірайтерів, СММників, журналістів (Україна)

Назва спільноти говорить сама за себе – тут можна знайти фрілансерів, які готові працювати з текстами на різні тематики. Тут досить багато пропозицій від великих компаній, затребуваний контент українською, англійською та російською мовами. На сьогодні у групі перебуває понад 17 000 осіб. Волонтерські вакансії розміщуються безкоштовно, комерційні – 500 грн за один допис.

Вакансія копірайтер. Замовити статтю

Невелика загальнодоступна група. Роботодавці публікують пропозиції та проєкти, фрілансери презентують себе окремими дописами. Також є корисна для копірайтерів інформація: статті, книги, лекції та посилання на семінари.

Робота для креаторів – Copywriting, Design, SMM, PR, Video

Ком’юніті українських фрілансерів. Копірайтери можуть знайти тут актуальні вакансії, волонтерську роботу. Комерційні оголошення публікуються на платній основі: мінімальна ціна допису – 400 грн. Крім того, роботодавець може замовити розсилку своєї пропозиції перевіреним авторам. Ця послуга коштує 750 грн.

Окрему увагу модератори спільноти приділяють пізнавальному контенту, збираючи бібліотеку цікавих книг і статей, статистики та аналітики. Ознайомитися з матеріалами групи може будь-хто, але щоб публікувати дописи, необхідно вступити до спільноти.

Робота Маркетинг / Реклама / Digital / SMM – Україна

Активна спільнота, до якої входять понад 20 000 користувачів. У групі публікуються матеріали про фріланс та digital-технології. Оголошення про пошук та вакансії займають приблизно третину загального контенту. Комерційні публікації необхідно резервувати заздалегідь. Вартість одного допису становить 199 грн.

Фрілансери України

Група, що об’єднує копірайтерів, дизайнерів та SMMників, готових працювати віддалено. У групі часто публікуються оголошення про пошук спеціаліста для конкретного проєкту. Щоб побачити дописи спільноти, потрібно подати заявку, яку оперативно розглядає модератор.

Копірайтер, SMM та дизайнер Україна

Спільнота, в якій копірайтери та дизайнери можуть знайти не лише натхнення для роботи, а й проєкт для реалізації своїх ідей та вмінь. У групі акумулюється корисна інформація для фрілансерів, створюється база вакансій. Спільнота тільки починає розвиватися, наразі в ній близько 500 користувачів.

КОПІРАЙТ | ФРІЛАНС

Невелика група для пошуку роботи у сфері копірайтингу. У спільноті автори публікують анкети, описують навички та сферу своєї спеціалізації.

Если эта статья была вам полезна — поделитесь ею с друзьями.
Рассылка блога