Потрібні тексти для інтернет-магазину техніки? Вирушайте на пошуки цікавої та корисної інформації! Довіряйте лише перевіреним джерелам, щоб використати в тексті на 100% достовірну інформацію. Ділимося досвідом створення текстів для понад 100 інтернет-магазинів.
- Офіційні сайти компаній-виробників
Творці нового девайсу розкажуть про своє нове дітище, як ніхто інші. На сайтах всесвітньо відомих корпорацій є докладні та (головне) достовірні відомості про всі актуальні моделі техніки. Тут же ви знайдете пресрелізи найочікуваніших новинок року, а ще — класифікацію гаджетів за якимось цікавим критерієм, наприклад віком або стилем життя їхніх власників. Мінус: тексти вам потрібні ще до старту офіційного продажу, щоб як мінімум потрапити в індекс. А до старту продажів вони є лише англійською мовою, тож знадобиться якісний переклад. Після релізу перевірте ще раз опис і технічні характеристики, бо іноді дані змінюються (наприклад, не встигли доопрацювати якусь нову технологію і викотили новинку без неї).
- Офіційні магазини
Такі магазини здебільшого повністю копіюють або частково переробляють інформацію, що її надає на своєму сайті виробник. Але іноді тут можна знайти і щось цікаве. Наприклад, написаний простою «людською» мовою огляд технічних характеристик.
- Звичайні магазини
Якщо в інтернеті знайти інформацію не вдалося (так, може бути і таке), вирушайте до найближчого салону техніки. Попросіть консультанта продемонструвати вам той чи інший продукт. Або візьміть девайс із презентаційного стенду та уважно огляньте, а краще — сфотографуйте. Звертайте увагу на всі деталі, які стандартно описуються в оглядах. Це додасть не тільки знань, а й емоцій, тактильних відчуттів, вражень від користування (приємний для ока колір, корпус із незвичного матеріалу, який дуже приємно тримати в руках).
- Блоги і фан-сайти
Такі інтернет-ресурси — джерело цінної інформації. Експерти з гаджетів складають максимально повні огляди, в яких усі дані перевіряються на практиці. Крім специфічної «сухої» термінології, тут можна знайти і досить емоційні описи тих чи інших характеристик девайсу. Радимо заглянути, наприклад, на Огляд UA, KEDDR.com чи KSTech.com.ua. Крім описів техніки тут є інформація про аксесуари, програми, застосунки та ігри, сумісні з тими чи іншими пристроями.
- Відеохостинги
Поза конкуренцією — YouTube. Просто вбийте в рядок пошуку потрібну вам модель техніки — і отримаєте десятки посилань на докладні англомовні та українськомовні відеоогляди. Ви зможете не тільки почитати про девайс, а й побачити всі його характеристики на власні очі.
І головне, використовуйте всі джерела інформації виключно як джерела інформації. Перевіряйте дані, вивчайте продукт, опитуйте користувачів, отримуйте власні враження та вихлюпніть усе це в ексклюзивний, унікальний, по-справжньому крутий текст.