Тексти для сайту

Копірайтинг українською/російською

Написання продаючих текстів будь-якої складності: для головної сторінки, картки товару, лендінгу, лонгріду, допису для соцмереж. Пишуть автори-експерти, які, до того як прийти в копірайтинг, отримали освіту і досвід у різних галузях: бухгалтерії, банках, медицині, ветеринарії, агропромисловості, будівництві, навчальних закладах різної акредитації.

Рерайтинг українською/російською

Коли не потрібно винаходити колесо. Просто унікальний текст. Просто грамотний. З ключовими словами або без. З одного або кількох початкових джерел. Можна з джерела іншою мовою, наприклад, з англійської на російську. Якщо тематика складна (медицина, фармація), виконає автор із відповідною освітою та досвідом. Перед відправкою вам кожен текст обов'язково вичитує досвідчений редактор.

Переклад англійська <--> російська

Переклад будь-яких текстів для вашого сайту: головні сторінки, блог, описи товарів і послуг, сервісні повідомлення, розсилки, контент для соцмереж, а також договори, бізнес-плани, інструкції, довідки. Мови: українська, англійська, російська – всі напрямки. Перекладають дипломовані філологи. Кожен текст вичитує редактор.

SEO-тексти та LSI-копірайтинг

Тексти з ключовими словами: класичні SEO-тексти та LSI-копірайтинг і рерайтинг. Якщо у вас уже є технічне завдання – надсилайте. Якщо немає – замовте складання SEO/LSI техзавдання у нас. Ми складемо завдання, надішлемо його вам на затвердження і після цього за ним напишемо тексти. Мови: українська, англійська, російська. Також можливе доопрацювання текстів: SEO-текст перетворюємо на LSI-текст.

Тексти для AMAZON

Ми описали понад 100 товарів для Амазону і точно знаємо, яким повинен бути текст: формат, структура, стоп-слова, подача. Текст пише і вичитує автор, який працює у нас уже 10 років і володіє англійською на рівні «бог». Після нього тексти вичитує «верховний бог» видавничої справи та редагування, філолог із «червоним» дипломом і вищим балом IELTS.

Тексти для PROM и TUI

Та й для будь-якого маркетплейсу: російською, англійською, українською мовами. Якщо сайт на майданчику – ваш єдиний чи додатковий канал продажів. Якщо у вас уже є корпоративний сайт, і тексти з нього потрібно унікалізувати й адаптувати під формати інших майданчиків.

Тексти для маркетплейсів

Якщо ви – представник маркетплейсу або плануєте продавати на будь-якому маркетплейсі. Якщо вам потрібні тексти для головних сторінок, описи компанії, мільйони тисячознаків про бренди, категорії, товари. Якщо потрібно написати з нуля або адаптувати тексти з корпоративного сайту – це все до нас. Російською, англійською, українською.

Продаючі тексти

Головні сторінки, лендінги, лонгріди, тексти в блог, дописи для СММ, описи товарів і послуг, бренди, категорії, розділи, сторінки «Контакти», «Доставка і повернення» – всі вони можуть і повинні продавати. Копірайтинг російською, англійською та українською мовами від авторів-експертів. Кожен текст перед відправкою перевіряє редактор. Вам залишиться тільки переглянути і розмістити тексти на сайті.

Розробка Landing Page

Пишемо тексти для посадкових сторінок: головних, товарних сторінок, візитівок. Розробляємо прототипи. Адаптуємо тексти під ваш прототип. Від вас потрібно: ТЗ, побажання по структурі (якщо вони є) і трохи терпіння. Орієнтовний термін – тиждень для української/російської мови і 1–2 тижні для англійської. Усі тематики.

Тексти для Email-розсилок

Листи і ланцюжки. Наша спеціалізація – e-commerce. Дуже добре «робимо це» для інтернет-магазинів, маркетплейсів, селлерів на маркетплейсах. Російською, українською та англійською мовами. Підготуємо просто текст або текст із прототипом. Прототип – у спеціальній програмі (ідеально) або в Word (якщо вам так зручніше). Від вас: інформація про компанію, фоловерів і приводи.

Тексти для головних сторінок

Ви, звичайно ж, хочете лендінг. Можемо. Якщо у вас уже готовий дизайн сайту, надішліть макет сторінки або повідомте і замовте розробку прототипу у нас. Ми напишемо текст, підготуємо прототип, а після того як сторінка буде зверстана, зробимо повторну вичитку та редагування тексту. За необхідності робимо різні версії сторінок для тестування.

Тексти для інтернет-магазинів

Головні сторінки, «Контакти», «Про нас», описи товарів, брендів, категорій. Тексти для блогу. А також все для зовнішнього просування і продажів на інших майданчиках. Тексти для бірж поширення контенту, релізи, інфостатті, комерційні пропозиції, розсилки. Ми пишемо трьома мовами: російською, англійською, українською. Працюємо з усіма тематиками.

Тексти для карток товарів

Описи товарів для вашого сайту, маркетплейсу, упаковки на трьох мовах: російській, англійській, українській. Тексти пишуть автори-експерти в автомобілебудуванні, споживчих товарах, парфумерії, продуктах харчування, напоях. Здивуйте нас товаром, який ми ще не описували, та отримайте знижку 10% на завдання!

Тексти для категорій товарів

Категорії товарів для інтернет-магазинів, маркетплейсів, корпоративних сайтів і акаунтів на сторонніх майданчиках. Російською, англійською, українською мовами. Для гаджетів, промислової техніки, медичних виробів, фармпрепаратів, косметологічних засобів, одягу. Пишуть автори-експерти зі спеціалізаціями. Вичитують тексти професійні філологи.

Тексти відгуків на товари та послуги

Один із обов'язкових елементів конверсійних сторінок. Більш високий рейтинг для продавців на маркетплейсах. Ефективний спосіб боротьби з негативом. На сайтах, сторонніх майданчиках, у соцмережах. І ніхто не хоче вас похвалити? Допоможемо правильно попросити залишити відгук, вичитати його, оформити, написати. Вам залишиться тільки заапрувити текст у клієнта.

Написання лонгрідів

Лонгрід для сайту, блогу, соцмереж. Іміджевий, інформаційний та продаючий тексти. Від ідеї, плану, техзавдання до написання. Такий, із яким ви легко безкоштовно потрапите на топові майданчики у вашій тематиці. Такий, який із цікавістю дочитають до останньої крапки. Глибокий, структурований, захоплюючий, корисний. Привіт, BERT!

Редагування російською/українською

Вичитаємо текст, документ, сайт, допис. Оцінимо якість тексту. Виправимо одруківки, помилки. Перевіримо факти, логічність, змістовність, стилістику. Перекомпонуємо текст. Підготуємо до друку іміджеву книгу. Допоможемо оцінити тестову роботу вашого копірайтера. Для оцінки надішліть весь текст, і ми зорієнтуємо щодо вартості і термінів.

Редагування англійською

Вичитаємо текст, сайт, сторінку, документи, дописи для соцмереж. Вичитує тексти дипломований філолог, редактор із вищою освітою і вищим балом IELTS. До речі, перед відправкою вам будь-якого написаного в нашій студії тексту ми його також перевіряємо. Редакторську вичитку вже включено до вартості послуги з копірайтингу, рерайтингу, перекладу.