Тексти для інтернет-магазинів

Головні, категорії, бренди, описи товарів.
Пишемо тексти, допомагаємо зі створенням логічної структури сайту. Російською, англійською, українською. Усі тематики.
Тексти для інтернет-магазинів
95-100% унікальність за
Сopywritely
Жодних ордуківок і памилок
+ трошки гумору
Найшвидший копірайтинг Києва, України, ЄС

Чому ми?

10+ років досвіду

Ми виконали понад 10 000 проєктів для 2 000+ клієнтів

Офіційна компанія

Оплата безготівкою, договори, рахунки, акти, підписані ТЗ

Автори зі спеціалізаціями

Для складних тематик: медицина, фінанси, техніка, право, софт

Оперативна підтримка

Пон.-п’ят. з 9:00 до 18:00 менеджер відповість у пошті, месенджерах, по телефону

Наші автори

Середній вік
25–35 років

Просто тому, що більшість авторів – експерти, з ВО та ДР за спеціальністю

З 1–2 вищими освітами

Перша освіта – «для мами», друга – «для душі»

Працює з нами
3–5 років

Багато авторів з нами з 2009 року!

Читає

Forbes, National Geografic, Traveller, Elle і тисячі каналів у Телеграмі

Наша команда

Автор

Оксана

Дипломований технік-технолог і бухгалтер-аудитор. Спеціалізації: фінансові, економічні, юридичні тексти. Досвід копірайтингу: 8 років.
Автор

Ірина

Автор з дипломом і досвідом фінансиста, а також чудовим почуттям гумору. Тонна додаткового навчання в галузі написання сценаріїв, текстів для геймінгу, лендінгів, лонгрідів.
Автор

Катя

Дипломований філософ і журналіст. А ще тревел-райтер, урбаніст і пішохідний турист. Знає, як надихнути, кинути все, розбити скарбничку й податися ласувати устрицями на ринок у Римі))
Автор

Надя

Дипломований спеціаліст з охорони праці, науковий працівник зі стажем, зріла особистість – і чудовий універсальний автор. Досвід: 8 років.
Редактор

Тетяна

Дипломований філолог, досвідчений редактор, безжальний, але справедливий критик. Перед тим як надіслати вам хоча б одну букву, ми обов’язково показуємо цю букву Тетяні. Досвід: 16 років.
Редактор

Марина

Дипломований редактор з практичним досвідом 7 років. Улюбленою грою у дитинстві було писати з помилками, а потім червоними чорнилами їх виправляти.

Відгуки

Research Editor в Serpstat
Гордієнко Катерина Юріївна
Приємно вражена досвідом роботи з WordFactory, це навіть скоріше не робота, а "контентна колаборація".
January 21, 2023
Content SEO-спеціаліст, Digital агенція Promodo
Віра Сєчкіна
Співпрацюємо вже майже рік - повністю задоволені. Ціна відповідає якості. Статті високої якості, автори розуміються на дуже вузьких та специфічних тематиках. Ще один приємний бонус - швидкість. Не було жодного зриву дедлайну, а це дуже важливо.
December 15, 2022
Виконавчий директор Справа Digital Agency
Наталя Процюк
Працюємо з контент-студією WordFactory вже близько 5 років. Подобається прозорість роботи: офіційна компанія, надає всі необхідні документи. Оперативна підтримка з усіх питань: в будні дні супершвидко відповідають на всі запитання в пошті, телефоном і в месенджерах. Багато авторів з різними спеціалізаціями: від туризму до медицини. І завдяки цьому висока якість текстів.
February 20, 2020
Head of SEO в Edu-Cash
Дмитро Петренко
Працюємо з WordFactory вже кілька років. Що тішить: по-перше, автори-експерти. Все-таки за складними тематиками автору-філологу написати якісно нелегко. По-друге, готовність йти на контакт: якщо в процесі «щось пішло не так», завжди готові почути побажання. По-третє, зрозумілий графік роботи і підтримка. У будні з 9:00 до 18:00 завжди можна додзвонитися, достукатися. А за необхідності реагують і у вихідні.
February 20, 2020
CEO at prposting.com
Олександр Кирик
Працюємо з WordFactory з 2009 року. Можу стверджувати, що студія завжди робить більше, ніж від неї очікуєш. Якість текстів, терміни, швидкість реакції на звернення і безліч випадків, коли завдання, видане в 17:59 п'ятниці, було готове о 8 ранку суботи, змушують повертатися знову і знову! Та що там повертатися, куди підеш, якщо директор студії – дружина. Фак.
February 20, 2020

Наші клієнти

Поширені запитання і відповіді на них

Усі. Від головної до типографського значка. Від продаючого лендінгу до тисячознакових описів товарів. Від автозапчастин до дитячих іграшок. Наша улюблена робота – описи товарів і послуг, а це серце будь-якого е-комерс-сайту.

Ми кричимо на кожному розі, що ми просто копірайтери, ми просто пишемо тексти. Але понад 10 років досвіду, десятки курсів і семінарів, особистий досвід ведення е-комерс-проєктів вносять корективи. За необхідності ми порекомендуємо аудит сайтів і підкажемо, до кого звернутися. З партнерами розробимо структуру сайту і допоможемо з семантичним ядром. Опишемо мільйон абсолютно однакових артикулів. Наповнимо блог. Адаптуємо тексти для маркетплейсів. Зробимо ланцюжок розсилок. Допоможемо з формулюваннями для опитувань покупців. Оформимо відгуки. Переведемо на англійську. І так, усе це зроблять автори з відповідними тематиці освітою і досвідом роботи.

По-перше, вони відповідатимуть ТЗ. По-друге, вони відповідатимуть здоровому глузду. По-третє, перед відправкою вам їх вичитає дипломований редактор. Якщо ми порушимо ТЗ, правки зробимо моментально і без зайвих запитань.

Ми – офіційна компанія. Усі ваші побажання і наші гарантії можемо оформити договором.