WordFactory – це:

12 років

в форматі контент-студії

10000+

виконаних завдань

3000+

клієнтів

3 робочих мови

українська, російська, англійська

Хочете з нами працювати?

Надішліть текст, який потрібно перекласти, чи ТЗ для тексту, який необхідно написати

Ціни від 125 грн / 1000 знаків

Тип контенту
Тематика контенту
Ключові слова
Обсяг
0грн.

  Файл занадто великий

  Чому ми?

  10+ років досвіду

  Ми виконали понад 10 000 проєктів для 2 000+ клієнтів

  Офіційна компанія

  Оплата безготівкою, договори, рахунки, акти, підписані ТЗ

  Автори зі спеціалізаціями

  Для складних тематик: медицина, фінанси, техніка, право, софт

  Оперативна підтримка

  Пон.-п’ят. з 9:00 до 18:00 менеджер відповість у пошті, месенджерах, по телефону

  Наші автори

  Середній вік
  25–35 років

  Просто тому, що більшість авторів – експерти, з ВО та ДР за спеціальністю

  З 1–2 вищими освітами

  Перша освіта – «для мами», друга – «для душі»

  Працює з нами
  3–5 років

  Багато авторів з нами з 2009 року!

  Читає

  Forbes, National Geografic, Traveller, Elle і тисячі каналів у Телеграмі

  Наша команда

  Автор

  Оксана

  Дипломований технік-технолог і бухгалтер-аудитор. Спеціалізації: фінансові, економічні, юридичні тексти. Досвід копірайтингу: 8 років.
  Автор

  Ірина

  Автор з дипломом і досвідом фінансиста, а також чудовим почуттям гумору. Тонна додаткового навчання в галузі написання сценаріїв, текстів для геймінгу, лендінгів, лонгрідів.
  Автор

  Катя

  Дипломований філософ і журналіст. А ще тревел-райтер, урбаніст і пішохідний турист. Знає, як надихнути, кинути все, розбити скарбничку й податися ласувати устрицями на ринок у Римі))
  Автор

  Надя

  Дипломований спеціаліст з охорони праці, науковий працівник зі стажем, зріла особистість – і чудовий універсальний автор. Досвід: 8 років.
  Редактор

  Тетяна

  Дипломований філолог, досвідчений редактор, безжальний, але справедливий критик. Перед тим як надіслати вам хоча б одну букву, ми обов’язково показуємо цю букву Тетяні. Досвід: 16 років.
  Редактор

  Марина

  Дипломований редактор з практичним досвідом 7 років. Улюбленою грою у дитинстві було писати з помилками, а потім червоними чорнилами їх виправляти.

  Відгуки

  Research Editor в Serpstat
  Гордієнко Катерина Юріївна
  Приємно вражена досвідом роботи з WordFactory, це навіть скоріше не робота, а "контентна колаборація".
  January 21, 2023
  Content SEO-спеціаліст, Digital агенція Promodo
  Віра Сєчкіна
  Співпрацюємо вже майже рік - повністю задоволені. Ціна відповідає якості. Статті високої якості, автори розуміються на дуже вузьких та специфічних тематиках. Ще один приємний бонус - швидкість. Не було жодного зриву дедлайну, а це дуже важливо.
  December 15, 2022
  Виконавчий директор Справа Digital Agency
  Наталя Процюк
  Працюємо з контент-студією WordFactory вже близько 5 років. Подобається прозорість роботи: офіційна компанія, надає всі необхідні документи. Оперативна підтримка з усіх питань: в будні дні супершвидко відповідають на всі запитання в пошті, телефоном і в месенджерах. Багато авторів з різними спеціалізаціями: від туризму до медицини. І завдяки цьому висока якість текстів.
  February 20, 2020
  Head of SEO в Edu-Cash
  Дмитро Петренко
  Працюємо з WordFactory вже кілька років. Що тішить: по-перше, автори-експерти. Все-таки за складними тематиками автору-філологу написати якісно нелегко. По-друге, готовність йти на контакт: якщо в процесі «щось пішло не так», завжди готові почути побажання. По-третє, зрозумілий графік роботи і підтримка. У будні з 9:00 до 18:00 завжди можна додзвонитися, достукатися. А за необхідності реагують і у вихідні.
  February 20, 2020
  CEO at prposting.com
  Олександр Кирик
  Працюємо з WordFactory з 2009 року. Можу стверджувати, що студія завжди робить більше, ніж від неї очікуєш. Якість текстів, терміни, швидкість реакції на звернення і безліч випадків, коли завдання, видане в 17:59 п'ятниці, було готове о 8 ранку суботи, змушують повертатися знову і знову! Та що там повертатися, куди підеш, якщо директор студії – дружина. Фак.
  February 20, 2020

  Наші клієнти

  Поширені запитання і відповіді на них

  Надішліть технічне завдання. Заповніть наш шаблон (скачати тут) або надішліть ТЗ у довільній формі. Вартість виконання може залежати навіть від одного слова в ТЗ.

  Протягом місяця ми можемо написати близько 5 000 000 знаків. Але насправді більшість наших авторів спеціалізуються на конкретних тематиках. Один автор може написати тисяч 200 знаків по бухгалтерії. 5 авторів можуть написати 1 000 000 знаків з медицини. Хочете більше конкретики? Чекаємо на ваше ТЗ.

  У нашій студії працюють автори, кожен із яких отримав вищу освіту і досвід у різноманітних сферах: медицина, фінанси, бухгалтерія та ін. Ми знайшли, оцінили, навчили фахівців із різних сфер бізнесу написанню текстів.

  Кожен текст перед відправкою клієнту перевіряє редактор. Ми оцінюємо унікальність, логічність, грамотність тексту, відповідність ТЗ. Якщо ми припустимося помилки, виправимо її оперативно і без зайвих запитань.

  Щоб дізнатися відповідь, надішліть ваше технічне завдання на оцінку. Невеликі завдання до 10 000 символів намагаємося виконати за 1 робочий день.

  Ми - офіційна компанія. Ви можете оплатити або на ПП - простий переказ, як на карту Приват, або на ТОВ – надаємо договори, рахунки, акти.

  Наш блог

  Компанії

  Каталог digital-компаній — розділ для профі в різних напрямах интернет-маркетингу, SEO, PPC, SMM, реклами, а також для тих, хто самостійно просуває свої проєкти, шукає партнерів, підрядників, консультантів, клієнтів.

  Заходи

  Зустрічаємося на IT-конференції! На вас чекають корисна інформація, інсайти, нетворкінг та допомога у просуванні бизнесу. Календар івентів з інтернет-маркетингу, SEO, SMM, PPC, партнерок, affiliate та всіх методів digital-просування.