Найочікуваніші заходи осені у світі digital

Ти прочитаєш це за 5 хвилин(и)

З початком навчального року у бізнес-спільноту повертаються різноманітні активності у вигляді конференцій. До повномасштабного вторгнення осінь була дуже щедрою на подібні заходи, і після невеликої паузи життя диджитал-спільноти поступово відновлюється. Ми зібрали для вас конференції, які відбудуться з імовірністю 99%, але не в усіх випадках організатори визначилися з датами та програмами. Пропонуємо просто зараз запланувати собі їх відвідини, щоб точно не пропустити цікаве та корисне у вашій сфері, а ми повідомимо точні дати проведення пізніше, як тільки отримаємо офіційну інформацію.

PHARMA DIGITAL DAY

Дата: 12 жовтня 2023 року о 9:00.

Формат: онлайн на платформі WebPromoExperts.

Конференція від WebPromoExperts, що проводиметься вже вп’яте, стала доброю традицією та головною подією року для українських фармацевтичних компаній, які стежать за трендами в цифровому маркетингу. Захід буде цікавий усім, хто «тримає руку на пульсі» і прагне впроваджувати актуальні цифрові рішення в маркетингу.

На учасників заходу чекають практичні кейси та живе спілкування зі спікерами, які готові ділитися власними здобутками з таких питань:

 • як змінився ринок фарми у 2023 році;
 • як залучати лікарів до інтерактивно-освітніх процесів за допомогою диджитал-інструментів;
 • як розвивати омніканальність у фармацевтичному маркетингу;
 • як перетворити соціальні мережі на рушійну силу в просуванні фарми;
 • як використовувати didgital-інструменти в умовах дефіциту бюджету;
 • як просувати бренд за допомогою віддалених комунікацій у лікарів.

Конференція орієнтована на інтернет-маркетологів, власників, топменеджерів, небайдужих фармацевтів і тих, хто хоче поліпшити навички в онлайн-просуванні в фармі. Учасники отримають запис та презентації, можливість поспілкуватися зі спікерами та колегами в чаті.

Умови участі: вартість квитка залежить від кінцевої дати реєстрації: $55 до 31 серпня, $82 з 1 вересня та $137 в разі реєстрації у день ефіру.

Бонуси: іменні сертифікати та подарунки від організаторів і партнерів заходу.

SEO&Affiliate Sempro conference 2023

Дата: 20 жовтня 2023 року.

Формат: офлайн + онлайн на вибір.

Місце проведення: «Івент Хол Оболонь» (вул. Оболонська набережна, 20 — територія гольф-центру «Київ»).

Одна з найяскравіших подій року для арбітражників, рекламодавців, SEO- та РРС-професіоналів запланована на середину осені та планує об’єднати понад 1500 учасників з різних куточків України, які зможуть:

 • прослухати виступи 10+ крутих спікерів і надихнутися інсайтами,
 • відвідати виставкову зону;
 • знайти однодумців і майбутніх партнерів під час нетворкінг-івентів;
 • з користю відпочити та перезавантажитися у Recharge Zone;
 • взяти участь у вибуховій вечірці, яка вже стала візитівкою конференцій Sempro.

Під час SEO&Affiliate Sempro conference 2023 ви дізнаєтеся, як заробляти у найпопулярніших нішах:

 • у Gembling’у з його мільйонними бюджетами;
 • у Nutra, де майже відсутній органічний трафік;
 • у Betting’у, спираючись на джерела, доходи та аудиторію;
 • у Finance, де заробіток сильно залежить від гео.

Умови участі: пакет Conference з відвідуванням доповідей, виставкової зони та кавою — $75, пакет Afterparty (+ вхід на Afterparty) — $165, пакет VIP Ticket (+ комфортне розташування в залі та безлімітне харчування) — $325. Також можна взяти участь як онлайн-гість усього за $10. Наведені ціни актуальні до 14.09.23, після цього вартість може збільшитися.

Бонуси: best ever київська локація для грандіозних подій із неймовірними краєвидами, якісний музичний супровід, записи всіх доповідей зареєстрованим учасникам та інші приємності.

SEO-конференція Collaborator

Дата: 20 жовтня 2023 року, з 9:00 до 18:00.

Формат: онлайн.

Одну з найбільших галузевих конференцій із просування у пошукових системах також заплановано на осінь 2023 року. Користувачі Академії Колаборатора та всі охочі зможуть зустрітися з провідними спікерами, щоб  дізнатися останні новини та тренди, заслухати реальні кейси й отримати практичні рекомендації зі створення контенту, який допомагає просувати товари та послуги в будь-яких нішах.

Організатори на чолі з Ігорем Рудником, керівником collaborator.pro, запросили найкращих SEO-фахівців з різних сфер бізнесу. Серед спікерів — Артем Пилипець (SEO7), Катерина Золотарьова (Site24), Марко Федоренко (SEOIdeas), Ярослав Бешта (Promova) та інші профі.

Умови участі: безкоштовно для зареєстрованих учасників.

Бонуси: серед учасників заходу будуть розіграні подарунки та заохочувальні призи від партнерів (зокрема Brandcitations) і спікерів.

НаЗахід

Дата: 27 жовтня 2023 року.

Формат: онлайн.

Цієї осені вчергове рекомендуємо відвідати найбільш знакову подію у диджиталі, що спрямована на підкорення західних ринків. Конференція має об’єднати тих, хто прагне просувати бізнес і створювати позитивний імідж українських компаній за межами країни. Як завжди, круті спікери говоритимуть про SEO-інструменти, лінкбілдинг, особливості створення контенту та побудову стратегій. Мінімум теорії та максимум «м’яса» — ви отримаєте величезний обсяг корисної практичної інформації, яку можна буде використати найближчим часом. Сумарно за один день ви зможете прослухати доповіді 12 спікерів, які вже активно працюють над своїми виступами.

Умови участі: безкоштовно для зареєстрованих  учасників.

Бонуси: скоро дізнаємося 😊

Finance Digital Day

Дата:  9 листопада 2023 року об 11:00.

Формат: онлайн на платформі WebPromoExperts.

Компанія WebPromoExperts вкотре планує зібрати в прямому ефірі експертів фінансової галузі, щоб вони могли поділитися з вами знаннями та практичними кейсами щодо використання цифрових маркетингових інструментів у їхній ніші.

Найцікавіші виступи за версією організаторів підготують:

 • Катерина Дубина з «Ощадбанку» — «Диджитал-дитинство: карта для підлітків від «банку для бабусь»;
 • Марина Верденська з ПУМБу — «Знання про споживача як ключ до підвищення ефективності кампаній»;
 • Юлія Пузирьова та Олександр Купрієнко з «Райффайзен Банк Аваль» — «Як терпіння і семантика допомогли збільшити онлайн-продажі рахунків ФОП».

Крім того, ви дізнаєтеся, як просувається банківська сфера в digital під час війни, на які digital-граблі ви ризикуєте наступити, як побудувати end2end-процес залучення клієнтів та багато іншого цікавого й корисного.

Умови участі: безкоштовно для зареєстрованих учасників з пакетом Standart та 800 грн з пакетом Premium (+ запис конференції та презентації спікерів).

Бонуси: організатори обов’язково вигадають щось цікаве.

Маркетинг з вірою в Україну 2.0

Дата: 30 листопада 2023 року.

Формат: онлайн на платформі WebPromoExperts.

Ще одна знакова подія від WebPromoExperts, про яку точно варто пам’ятати. Ви дізнаєтеся, як диджитал-сфера адаптувалася до воєнного часу, і що чекає на неї в 2024 році. Для вас уже готують свої потужні історії спікери, які змогли розвинути бізнес у надскладних умовах, мотивуючі антикризові кейси та корисні рекомендації на майбутнє, адже, на жаль, війна триває, а бізнесу буде дуже складно навіть у перший час після очікуваної перемоги. Подія зацікавить маркетологів, директорів з маркетингу, власників бізнесу та всіх, хто готовий до складних викликів у питаннях маркетингу.

Умови участі: безкоштовно для зареєстрованих учасників.

Бонуси: стежте за нашими оновленнями.

WhiteHatConf  

Дата: очікуємо інформацію від організаторів (орієнтовно — кінець жовтня чи початок листопада)

Формат: онлайн.

Як будувати ефективну та якісну посилальну масу, знають організатори та спікери WhiteHatConf — четверта конференція з лінкбілдингу має відбутися вже цієї осені. На вас чекають новини та світові тренди в LinkBuilding, SEO-просуванні на західний ринок, а ще ви дізнаєтеся про успішні кейси та факапи (без них точно ніяк) тих, хто має сміливість експериментувати. Приходьте, щоб повчитися на помилках інших, дізнатися про глобальні практики лінкбілдингу та отримати практичні рекомендації з нарощування  якісних зворотних посилань. На вас очікує живе спілкування зі спікерами та практичні кейси з різних сфер бізнесу.

Умови участі: безкоштовно для зареєстрованих  учасників.

Бонуси: обов’язково будуть!

Social Media Marketing 2023

Дата: очікуємо підтвердження від організаторів.

Формат: онлайн.

Соціальні мережі залишаються потужним інструментом просування бізнесу в найрізноманітніших нішах, тому Академія SendPulse цієї осені планує провести свою чергову профільну конференцію, присвячену SMM. У прямому ефірі ви дізнаєтеся про головні SMM-тренди і те, як створювати доречний ситуативний контент (а в умовах війни це зовсім непросто), які інструменти дійсно працюють у цій сфері, та що робити, щоб ваш профіль у соцмережі був дійсно цікавим і привабливим для підписників.

Умови участі: безкоштовно для зареєстрованих учасників.

Бонуси: приємності точно будуть, очікуйте на додаткову інформацію!

Конференція від svoe.it: шоурум українського ПЗ

Дата: 8 вересня 2023 року, з 11:00 до 21:00.

Формат: офлайн, за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16а  (на локації є укриття).

Уперше абсолютно безкоштовно відбудеться масштабна презентація українського програмного забезпечення, яку можна сміливо назвати унікальною для нашої країни. Організатором виступає один із лідерів хмарного ринку України — компанія GigaCloud. Свої досягнення планують презентувати понад 100 українських розробників, серед яких чимало нових імен.

На заході можна буде протестувати софт, який підійде саме вашому бізнесу:

 • рішення для документообігу (Centredo, MEDoc, АСКОД, «Вчасно», MASTER:Документообіг, Signy);
 • CRM-системи та сервіси з їхнього впровадження (Creatio, NetHunt, CRMiUM, SuiteCRM, Servio, VoIPTime CRM, MASTER:СRM);
 • аналоги 1С, бухоблік та ERP-системи («Дебет Плюс», «MASTER:Бухгалтерія», «Вправно», ISPro, «Універсал 9:ERP», IT-Enterprise, локалізовані застосунки SAP Business One);
 • програми для кол-центрів і служб техпідтримки (VoIPTime Contact Center; UniTalk, HelpDeskStar);
 • рішення для ED Tech (платформа «Навчання і Технології»);
 • інші рішення для військової справи, фінансів, освіти, соціальних проєктів.

Що цікавого підготували розробники:

 • можливість випробувати всі програми на демонстраційних стендах і поставити питання розробникам;
 • нарешті знайти альтернативу російському ПЗ (1С, BAS, «Парус» та «Бітрікс»), якщо не зробили цього раніше;
 • прослухати цікаві смарт-лекції щодо розвитку українського ПЗ;
 • перекусити смачненьким і випити кави в фудзоні;
 • поспілкуватися з розробниками українського ПЗ та однодумцями, прокачати корисні зв’язки.

Обережно, відвідування заходу може призвести до виникнення незапланованого кохання до українського ПЗ!

Умови участі: вільний вхід для всіх учасників.

Бонуси: акції, знижки та інші суперпропозиції від розробників українського ПЗ і великих сервісних компаній.

Если эта статья была вам полезна — поделитесь ею с друзьями.
Рассылка блога