Чорна SEO-п’ятниця: в наступний рік з новими знаннями та інструментами за шаленими знижками

Ти прочитаєш це за 7 хвилин(и)

На перший погляд, не зовсім чесно, що одна Чорна п’ятниця може залучити значно більше покупців, ніж великий шмат роботи з пошукової оптимізації. Але SEO-спеціалісти забувають про це принаймні на один день, коли самі можуть придбати класні інструменти з суттєвими знижками в кожну останню п’ятницю листопада.

Майже всі популярні SEO-сервіси, онлайн-школи з навчання SEO-спеціалістів і дотичні до цієї сфери профільні видання вже розпочали активну підготовку до цьогорічної Чорної п’ятниці — анонсували приємні  знижки, приготувалися роздавати промокоди та купони, щоб отримати нових і підвищити лояльність поточних користувачів. Розповідаємо про найкращі пропозиції і радимо не обмежувати пошуки лише одним днем — є сенс розпочати раніше, щоб отримати більше корисного і цікавого.

WebPromoExperts

Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts з нагоди Чорної п’ятниці влаштовує мегарозпродаж і надає безпрецедентну знижку в розмірі 50% на всі цифрові товари, а також суттєві знижки на «живий» формат онлайн-навчання. Рекомендуємо вже почати обирати курс із  SMM, SEO, PPC у «живому» форматі та бронювати місця на курсах, які от-от стартують.

Важливо: зверніть увагу на крутих лекторів і позначку рівня складності курсу — є матеріали як для початківців, так і для експертів у своїй ніші.

Пропозиція дійсна: 13–26.11.2023 р.

Більше подробиць: http://surl.li/najur.

Weblium

Готуйтеся отримати відразу три дійсно цікавих пропозиції від українського розробника!

Вебстудія Weblium Studio надає знижку в розмірі 10% від вартості будь-якого пакету на сторінці https://studio.weblium.com/prices, крім додаткових послуг (копірайтинг, вебмайстер погодинно тощо). Отримати знижку можна за промокодом BF2023 — просто введіть його під час оформлення замовлення.

Розробники популярного конструктора сайтів Weblium пропонують користувачам -30% на всі річні підписки Pro, StartUp, Unlim, за винятком бандлів. Якщо захочете апгрейднути місячну підписку на річну або перестрибнути зі StartUp на Unlim, так само без проблем отримаєте -30% на додачу до якісного сервісу. Знижка застосовується автоматично для всіх користувачів, промокод вводити не потрібно.

Платформа White Label Website Builder від Weblium також надає 20% знижки на підписки Basic ($230 замість $288), Growth ($470 замість $588) та Enterprise ($854 замість $1068). Крім того, діють акційні пропозиції на купівлю пакетів сайтів. Додаткову інформацію можна отримати у sale-менеджерів.

Важливо: на різні продукти Weblium поширюються різні акційні пропозиції — не заплутайтеся, будь ласка!

Пропозиції дійсні: 21–30.11.2023 р.

Serpstat

Багатофункціональна платформа для digital-фахівців Serpstat пропонує понад 50 інструментів для роботи з задачами пошукового маркетингу. Тут можна досліджувати онлайн-конкурентів і зворотні посилання, аналізувати та групувати ключові фрази для оптимізації контенту сайтів, відстежувати органічні й платні позиції, шукати помилки на сайті та отримувати рекомендації щодо їхнього усунення. Всім новим і старим клієнтам Serpstat надає можливість скористатися знижкою у розмірі 30% на річну підписку для всіх тарифних планів.

Пропозиція дійсна: 17.11-25.12.2023 р.

Акційні пропозиції: http://surl.li/nedbr.

SE Ranking

Сучасна SEO-платформа для бізнесу, фрилансерів та агенцій SE Ranking надає знижку в розмірі 20% на всі річні плани додатково до вже діючої цілорічної знижки 20%! Це ідеальна нагода для бізнесу, агенцій та фрилансерів підготуватися до наступного року.

Важливо: якщо ви ще не є клієнтом SE Ranking, скористайтеся безкоштовною пробною версією — і знижку буде застосовано автоматично, без жодних додаткових дій з вашого боку.

Пропозиція дійсна: 20.11–04.12.2023 р.

Linkchecker

Популярний онлайн-інструмент для перевірки посилань на сайтах пропонує підготуватися до наступного року та отримати суттєві знижки, зокрема 50% на перший місяць користування (введіть промокод BF23-WORDFACTORY) або 10% на будь-який річний план (так само введіть промокод BF23Y-WORDFACTORY).

Пропозиція дійсна: до 30.11.2023 р.

Plerdy

Сервіс з аналізу конверсії сайту Plerdy допомагає не тільки відстежувати, аналізувати та перетворювати відвідувачів на покупців, а й суттєво заощаджувати. Цього року в сезон знижок можна отримати 50% економії на всі річні плани! Щоб скористатися пропозицією, необхідно під час замовлення у спеціальне поле ввести промокод plerdyBF2023.

Пропозиція дійсна: 14.11–01.12.2023 р.

Onpage School

Onpage School — сучасна освітня платформа, на якій можна отримати актуальні знання з SEO і дотичних напрямів, також не залишилася осторонь найбільшого щорічного розпродажу. Долучайтеся до освітнього процесу за програмою «Вчуся сам» — та отримуйте знижку в розмірі 40%! Достатньо лише вчасно записатися на відповідний курс і стартувати тоді, коли вам буде зручно.

  • Інтернет-маркетинг — 4500 грн замість 7000 грн.
  • SMM — 3000 грн замість 5000 грн.
  • SEO — 3000 грн замість 5000 грн.
  • SEO на Захід — 4800 грн замість 8000 грн.
  • Таргет — 1440 грн замість 2400 грн.
  • Лінкбілдинг — 900 грн замість 1500 грн.
  • ChatGPT для SEO — 900 грн замість 1500 грн.

 Пропозиція дійсна: 24–30.11.2023 р.

Creators Media Group

Група незалежних медіа про IT-технології, до якої входять онлайн-видання MC.today, ITC.ua та Highload, до сезону знижок підготувала оновлений прайс на розміщення текстових матеріалів і реклами. Знижки коливаються від 5% до 20% залежно від кількості та формату публікацій (PR-матеріали, огляди, добірки знижок тощо). Крім того, діють спеціальні пропозиції на рекламні розміщення (економія до 30%) та банерів (до 65%) залежно від вибраного пакету.

Пропозиція дійсна: до 30.11.2023 р.

Netpeaksoftware

SEO-оптимізатори, які користуються Netpeak Spider та Netpeak Checker, можуть отримати знижку 20% на річні тарифи та -30% — на довічний доступ до цих популярних інструментів для перевірки сайтів, щоб у наступному році впевнено поліпшувати позиції своїх клієнтів у пошуковій видачі.

Пропозиція дійсна: 20.11–1.12.2023 р.

Тарифи та ціни: http://surl.li/neoph.

Sitechecker

Аналізувати вебсайти, відстежувати зворотні посилання та проводити SEO-аудит з інструментами від Sitechecker також буде вигідніше. Провідна SEO-платформа надає знижку 25% на абсолютно всі річні плани, щоб оптимізатори могли ще ефективніше та доступніше підвищувати видимість сайтів у пошукових системах. Щоб скористатися знижкою, необхідно під час замовлення послуг ввести промокод blackfriday2023.  

Пропозиція дійсна: 13.11-31.12.2023 р.

Shared.domains

SEO-спільнота для придбання доменів у складчину з гарантованим отриманням посилань з головних сторінок дозволяє економити до 10 разів на якісних посиланнях, а цієї Чорної п’ятниці надає можливість отримати ще й приємний бонус. Щоб скористатися ним, достатньо поповнити свій (обов’язково позитивний) баланс щонайменше на $1000. На кожну таку суму на рахунку додатково з’явиться ще $50 (за поповнення від $2000 — відповідно бонусних $100, від $3000 — бонусних $150 і так далі).

Пропозиція дійсна: 24.11–2.12.2023 р.

Куди звертатися: https://t.me/shared_domains_support.

Links-Stream

Links-Stream — це сервіс комплексного лінкбілдингу, що надає послуги з розміщення посилань для просування сайтів по всьому світу. Компанія займається формуванням якісного посилального профілю, використовуючи різноманітні типи посилань: геспости, крауд-посилання, сабміти, PBN та інше.

До «чорної п’ятниці» Links-Stream надає знижку 20% на 3 популярні послуги:

  1. PBN (Private Blog Network) — закрита мережа сайтів-сателітів, розроблена для розміщення посилань на основний сайт.
  2. Крауд-посилання — це посилання з форумів та аналогічних майданчиків, створені для розбавляння анкорних гестпостів і для запобігання можливим санкціям із боку Google
  3. Quora — соціальний сервіс обміну знаннями, розміщення посилання на якому сприяє збільшенню трафіку, упізнаваності бренду й кількості потенційних клієнтів.

Щоб скористатися знижками, потрібно лише використати промокод BLACK20.

Пропозиція дійсна: з 01.11 по 30.11 (можна оплатити на кілька місяців наперед)

Застосувати промокод можна тут: https://links-stream.pro/ 

В’ячеслав Озеров

В’ячеслав Озеров, спеціаліст з AI Content and Affiliate Marketing, пропонує усю лінійку своїх навчальних курсів, що доступні на платформі Buymeacoffee. Бестселери фахівця, а саме, курси «Амазон-1000», «ChatGPT» та «AI Content», можна придбати всього за $210 замість $300, або кожен курс окремо з фіксованою знижкою 20%.

Пропозиція дійсна: 17–27.11.2023 р.

Купити тут: http://surl.li/njgaz.

ТГ-канал «SEO Фішки»

SEO-канал, де діляться секретами просування сайтів з мінімальними бюджетами та зусиллями, пропонує розмістити рекламу на активну цільову аудиторію. З нагоди Чорної п’ятниці рекламний допис у цій спільноті коштуватиме всього $390 замість стандартних $500.

Пропозиція дійсна: до 30.11.2023 р.

Посилання на канал: https://t.me/seofishku.

ТГ-канал «Маркетинг UA»

Опублікувати пост з будь-якою новиною чи пропозицією у сфері маркетингу пропонує канал «Маркетинг UA». До кінця місяця це можна зробити зі знижкою 15%. Скористайтеся можливістю транслювати свою новину на канал, учасники якого регулярно обговорюють цікаві кейси, новини, рекламу та діляться інсайдами.

Пропозиція дійсна: до 30.11.2023 р.

Посилання на канал: https://t.me/marketing_ukr.

ТГ-канал «Референс»

Зробити рекламу на аудиторію, яка шукає натхнення для дизайну рекламних креативів і маркетингу, можна зі знижкою 20%. Щоб отримати знижку на каналі «Референс», достатньо написати слово SALE2024 в особисті його власнику. Закріплення — у подарунок.

Пропозиція дійсна: до 31.12.2023 р.

Посилання на канал: https://t.me/press_f_its_ref.

ТГ-канал SEO Chat

Чат для спілкування на професійні теми, створений спеціально для вебмайстрів, надає 20% знижку (4 000 грн замість 5166 грн) на рекламу в чаті з закріпленням за умови оплати на 1 місяць. Розміщення можливе з 24 листопада. Всі отримані кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ!

Пропозиція дійсна: 24.11–24.12.2023 р.

Посилання на канал: https://t.me/seochatik.

ТГ-канал «Думки SEOшника»

SEO-канал, на якому його автор, SEO-спеціаліст Олександр Коваленко ділиться корисною інформацією. З нагоди «чорної п’ятниці» рекламний допис коштуватиме 1200 грн замість стандартних 1500 грн. Також ви можете отримати знижку 25% на персональну консультацію із SEO.

Пропозиція дійсна: до 30.11.2023 р.

Посилання на канал: https://t.me/seomnenie

ТГ-канал WebAnalytics

Канал про розвиток веб-аналітики: апдейти аналітичних продуктів, цікаві статті про розв’язання вирішення популярних аналітичних завдань і про те, як працює та змінюється трекінг в інтернеті. З нагоди «чорної п’ятниці» рекламний допис коштуватиме $120 замість стандартних $150.

Пропозиція дійсна: до 30.11.2023 р.

Посилання на канал: https://t.me/webanalyst

ТГ-канал «Почни щось»!

Найбільший в Україні канал про бізнес і саморозвиток, де регулярно публікують корисні статті, поради та новини на бізнес-тематику, пропонує знижку на розміщення рекламної публікації. Ви зможете заощадити 15% від стандартної ціни — на Чорну п’ятницю пост коштуватиме 2975 грн замість 3500 грн.

Пропозиція дійсна: від 22.11.2023 р.

Посилання на канал: https://t.me/startsomethingnow.

Roman Korchak

Професійний таргетолог Роман Корчак із нагоди «чорної п’ятниці» пропонує дисконт на свої послуги. Кожен охочий зможе отримати знижку на консультацію з таргетованої реклами й заплатити 4 000 грн замість 6 000 грн (знижка 33,3%).

Також діє знижка на розміщення рекламного посту в особистому ТГ-каналі фахівця (https://t.me/real_target) — публікація коштуватиме 3 000 грн замість 4 000 грн.

Пропозиція дійсна: до 31.12.2023 р. (сайт) / до 11.12.2023 р. (ТГ-канал).

Залишити заявку: http://surl.li/njiol

Если эта статья была вам полезна — поделитесь ею с друзьями.
Рассылка блога