Digital Snow Time: найочікуваніші зимові диджитал-заходи-2023

Ти прочитаєш це за 3 хвилин(и)

Взимку дуже зручно вчитися, спілкуватися з колегами та відвідувати конференції онлайн: жодних тобі червоних носів і заторів через неприбраний сніг. Але заради якісного нетворкінгу та крутих спікерів іноді можна зробити виняток і навіть поїхати в інше місто. Головне — заздалегідь додати бажану подію у календар, щоб не проґавити найцікавіше у своїй сфері, познайомитися з топовими експертами та надихнутися їхніми успішними кейсами.

DIGITAL MARKETING FORUM 2023

Дата: 14 грудня 2023 р.

Формат: онлайн

Обов’язково завітайте на конференцію, в якій WordFactory виступає медіапартнером, адже ми дуже ретельно обираємо тих, з ким співпрацюємо. Захід точно буде цікавим маркетологам, власникам бізнесу та керівникам компаній, які прагнуть максимально продуктивно використовувати цифрові технології та розвивати нові канали залучення клієнтів. У фокусі конференції — цифровий маркетинг і все, що робить його дійсно ефективним інструментом у вправних руках.

Про серйозність заходу свідчить як мінімум перелік запрошених спікерів. Ви зможете почути та поставити питання Дмитру Воєводі (Head of Digital Varus), Нелі Руденко (Head of SMM «Ощадбанк»), Владу Трішкіну (SEO Teamlead Promodo), Ользі Шевченко (креативна директорка Vintage Web Production) — всього очікується участь 12 запрошених експертів із величезним досвідом у B2B і B2C в українських і західних компаніях.

На Digital Marketing Forum 2023 ви дізнаєтеся:

  • як адаптуватися до змін компанії та її клієнтам;
  • як зберегти клієнтів під час війни та вийти на нові ринки;
  • як оцінювати ефективність заходів з диджитал-маркетингу;
  • як мотивувати користувачів встановлювати мобільні застосунки;
  • які тренди панують у сфері email- і чат-бот-маркетингу;
  • які скіли потрібні спеціалістам з диджитал-маркетингу.

Умови участі: необхідно придбати квиток вартістю 1500 грн, що надає доступ до онлайн-платформи, презентацій спікерів і відеозапису форуму після закінчення. В ціну входить участь до трьох представників однієї компанії.

НаЗахід

Дата: 15 грудня 2023 р. о 9:00.

Формат: онлайн

Конференція №1 з SEO на західні ринки традиційно збирає усіх, хто прагне просувати свої продукти за межами України. Це давно не тільки SEO-фахівці та інші спеціалісти з диджитал-маркетингу, а й власники бізнесу, які прагнуть отримати конкурентні переваги та реальний прибуток під час виходу на ринки США, Канади, Європи та Австралії.

Цієї зими на вас чекають такі інсайти:

  • що робити SEO-спеціалісту, щоб вижити та переграти AI;
  • як створити SEO-френдлі сайт, який наповнює себе сам;
  • питання брендингу в  IGaming та багато іншого.

Протягом дня ви зможете почути виступи та поставити питання як мінімум 12 різним спікерам, серед яких Дмитро Бондар, Ілля Черепінець, Георгій Рисак, Михайло Наумкін, Віктор Стецко, Allison Reed, Дмитро Петренко та ін.

Кожну конференцію переглядає понад 1000 зацікавлених спеціалістів, що прагнуть розвивати бізнес в західному напрямку. Долучайтеся і ви до цієї, без перебільшення, знакової події, що може назавжди змінити ваш підхід до SEO-просування й, відповідно, дохід! 

Умови участі: безкоштовно за умови реєстрації на сайті конференції.

SEO DAY

Дата: 21 грудня 2023 р. об 11:00

Формат: онлайн

У WebPromoExperts вчергове підготували дещо грандіозне — цьогорічна конференція Seo Day стане майданчиком для виступу восьми спікерів-експертів, серед яких Антон Воронюк, директор з розвитку бізнесу WebPromoExperts та Webpromo, і Сергій Кокшаров, відомий незалежний український фахівець з SEO-просування. Вісім виступів і кейсів буде присвячено інструментам штучного інтелекту та їхньому впливу на пошукову оптимізацію, внутрішньому лінкбілдингу, аутричу й нюансам використання Google Analytics. Традиційно поточна конференція стане місцем, де експерти з інтернет-маркетингу та SEO-просування підіб’ють підсумки року, що минає, та поділяться своїм баченням розвитку SEO й диджиталу в 2024 році.

Захід буде цікавим усім досвідченим SEO-фахівцям і новачкам, маркетологам, адміністраторам та розробникам сайтів, а також підприємцям, які займаються SEO-просуванням продуктів самотужки.

Умови участі: безкоштовно за умови попередньої реєстрації, водночас квиток із можливістю отримати запис поточної та попередньої конференцій, а також презентації спікерів, коштує 500 грн.

Если эта статья была вам полезна — поделитесь ею с друзьями.
Рассылка блога