Для тих, хто рулить бізнесом навіть у спеку: найкращі диджитал-заходи літа 2024

Кирик Наталья
Кирик Наталія
Ти прочитаєш це за 2 хвилин(и)

Ми не зможемо запастися сонячною енергією, але точно спроможні добре «прокачати» себе до осені — отримати нові знання, надихнутися успішними кейсами та зав’язати корисні знайомства. Тож запрошуємо вас відвідати найочікуваніші digital-заходи цього літа — обов’язково додайте їх у календар, щоб не проґавити найцікавіше.

НаЗахід Мітап #2

Дата: 29 серпня 2024 р.

Формат: офлайн, початок о 9:00, Відень (Австрія).

Організатори традиційної конференції «На Захід» не відмовили собі у задоволенні надихнутися краєвидами Відня і вас запрошують на цей захопливий мітап. Учасники отримають унікальну можливість органічно поєднати відпочинок із заходом, що принесе багато користі у професійному плані. Як завжди, конференція поєднає провідних вітчизняних SEO-спеціалістів, власників бізнесу та СЕО, розробників, стартаперів, affiliate-спеціалістів та digital-маркетологів.

На учасників конференції чекають вісім доповідей від таких авторитетних експертів, як Дмитро Бондар, Christoph C. Cemper, Віктор Карпенко, Ілля Черепинець, Георгій Лисак, Володимир Лучанінов, Дмитро Сохач, Kalin Karakehayov. Також заплановано поїздку на виноробню Weingut Wailand, де можна буде наживо у неформальній обстановці поспілкуватися зі спікерами, здобути нові контакти та знайомства, обмінятися знаннями з провідними фахівцями та ще глибше зануритися у дивовижний світ SEO. А наприкінці всі зможуть розслабитися та гарно відпочити на афтепаті, яке почнеться о 22:00.

Умови участі: вартість $299 ($50 з кожного квитка — на потреби ЗСУ). Покваптеся, кількість місць дуже обмежена, а запис конференції не планується.

Ukrainian Business Woman Summit

Дата: 27 червня 2024 р. з 10:00 до 18:00.

Формат: офлайн, Київ (Україна).

Унікальна навіть за мірками столиці зустріч поєднає понад 300 жінок-лідерів із різних куточків України. Вони зберуться разом, щоб поділитися своїми новаторськими ідеями та формулами успіху, а також надихнути та мотивувати на нові професійні досягнення. Ви дізнаєтеся, хто з жінок дійсно успішно «рулить» бізнесом, задає вектор його розвитку та реалізовує успішні проєкти навіть у надскладних воєнних умовах.

Під час заходу передбачено вісім годин навчання у комфортному режимі від Аніти Соловей (блогерка та власниця застосунку Ukarm), Анни Баум (експертка з ШІ), Анастасії Кириленко (власниця PR-редакції), Валерії Гуземи (засновниця Guzema Fine Jawelry), Катерини Кузьменко (візіонерка, співзасновниця та керуюча партнерка Smartass).

У виступах ітиметься про те, як:

  • жінці побудувати успішний власний бренд;
  • поєднувати бізнес, особисті інтереси, сімʼю та адаптацію до нової країни в наявних умовах;
  • створювати бізнес-контент у 20 разів швидше за допомогою штучного інтелекту, і багато іншого.

На учасників заходу очікує панельна дискусія, під час якої Світлана Павелецька (співвласниця та CEO видавництва «Книголав») та інші спікерки обговорюватимуть якості сучасної жінки-лідера, які допомагають  утримувати й розвивати бізнес під час війни.

У фіналі — afterparty в Inky Bar, де можна буде продегустувати легендарні напої Moët & Chandon та Hennessi, насолодитися живою музикою і поринути у нетворкінг із потенційними інвесторами, менторами та партнерами.

Умови участі: три пакети (Business, VIP, Premium), вартість стає доступною після реєстрації. За кожного запрошеного друга діє знижка в розмірі 20%.

 АІ Marketing Day

Дата: серпень 2024 р.

Щойно дізнаємося про подробиці заходу — відразу поділимося.

Сподіваємося, в нашому літньому переліку ви знайдете диджитал-захід собі до душі та для професійного зростання.

Розсилка блогу
Якщо ця стаття була вам корисна, поділіться нею з друзями.