Написание лонгридов

Информационные, продающие. Для сайтов, блогов, соцсетей.
Огромный опыт, особенно в медицинской, туристической и digital-тематиках.
Написание лонгридов
95-100% унікальність за
Текст.ру
Жодних ордуківок і памилок
+ трошки гумору
Найшвидший копірайтинг Києва, України, СНД

Чому ми?

10+ років досвіду

Ми виконали понад 10 000 проєктів для 2 000+ клієнтів

Офіційна компанія

Оплата безготівкою, договори, рахунки, акти, підписані ТЗ

Автори зі спеціалізаціями

Для складних тематик: медицина, фінанси, техніка, право, софт

Оперативна підтримка

Пон.-п’ят. з 9:00 до 18:00 менеджер відповість у пошті, месенджерах, по телефону

Наші автори

Середній вік
25–35 років

Просто тому, що більшість авторів – експерти, з ВО та ДР за спеціальністю

З 1–2 вищими освітами

Перша освіта – «для мами», друга – «для душі»

Працює з нами
3–5 років

Багато авторів з нами з 2009 року!

Читає

Forbes, National Geografic, Traveller, Elle і тисячі каналів у Телеграмі

Наша команда

Автор

Оксана

Дипломований технік-технолог і бухгалтер-аудитор. Спеціалізації: фінансові, економічні, юридичні тексти. Досвід копірайтингу: 8 років.
Автор

Ірина

Автор з дипломом і досвідом фінансиста, а також чудовим почуттям гумору. Тонна додаткового навчання в галузі написання сценаріїв, текстів для геймінгу, лендінгів, лонгрідів.
Автор

Катя

Дипломований філософ і журналіст. А ще тревел-райтер, урбаніст і пішохідний турист. Знає, як надихнути, кинути все, розбити скарбничку й податися ласувати устрицями на ринок у Римі))
Автор

Надя

Дипломований спеціаліст з охорони праці, науковий працівник зі стажем, зріла особистість – і чудовий універсальний автор. Досвід: 8 років.
Редактор

Тетяна

Дипломований філолог, досвідчений редактор, безжальний, але справедливий критик. Перед тим як надіслати вам хоча б одну букву, ми обов’язково показуємо цю букву Тетяні. Досвід: 16 років.
Редактор

Марина

Дипломований редактор з практичним досвідом 7 років. Улюбленою грою у дитинстві було писати з помилками, а потім червоними чорнилами їх виправляти.

Відгуки

Виконавчий директор Справа Digital Agency
Наталя Процюк
Працюємо з контент-студією WordFactory вже близько 5 років. Подобається прозорість роботи: офіційна компанія, надає всі необхідні документи. Оперативна підтримка з усіх питань: в будні дні супершвидко відповідають на всі запитання в пошті, телефоном і в месенджерах. Багато авторів з різними спеціалізаціями: від туризму до медицини. І завдяки цьому висока якість текстів.
February 20, 2020
Head of SEO в Edu-Cash
Дмитро Петренко
Працюємо з WordFactory вже кілька років. Що тішить: по-перше, автори-експерти. Все-таки за складними тематиками автору-філологу написати якісно нелегко. По-друге, готовність йти на контакт: якщо в процесі «щось пішло не так», завжди готові почути побажання. По-третє, зрозумілий графік роботи і підтримка. У будні з 9:00 до 18:00 завжди можна додзвонитися, достукатися. А за необхідності реагують і у вихідні.
February 20, 2020
CEO at prposting.com
Олександр Кирик
Працюємо з WordFactory з 2009 року. Можу стверджувати, що студія завжди робить більше, ніж від неї очікуєш. Якість текстів, терміни, швидкість реакції на звернення і безліч випадків, коли завдання, видане в 17:59 п'ятниці, було готове о 8 ранку суботи, змушують повертатися знову і знову! Та що там повертатися, куди підеш, якщо директор студії – дружина. Фак.
February 20, 2020

Наші клієнти

Частые вопросы и ответы на них

Можем, знаем и делаем. Лонгрид – это наш любимый формат информационного и продающего текста. Мы знаем, как написать длинный, информативный, полезный для читателя и в то же время продающий текст. К примеру, один из таких наших лонгридов принес 126 клиентов.

Очень и очень на глаз от 100 до 500 у.е. за текст. Как минимум, это очень длинные тексты, от 20 000 до 30 000 знаков, но объем – не главное. Он зависит от темы, глубины, раскрытия вопроса. Скажем, для тревел-сайта мы делали описание Парижа на 45 000 знаков. И там не было ни капли воды!

Упарываемся в аналитику. Это занимает до 80% времени. Узнаем, о чем уже написали ваши конкуренты в выдаче. Спрашиваем у софта, чем интересуются ваши читатели. Зарываемся в теорию. В зависимости от формата и целей лонгрид может публиковаться как сплошная простынь (в соцсетях, например) или как отдельная история с визуальным сопровождением, мультимедиа, аудио, инфографикой. Если вы заморочитесь с этим всем, постфактум сделаем вычитку уже сверстанного материала. Сами мы не делаем дизайн, но отлично прототипируем и редактируем готовый контент.

Автор, у которого есть высшее образование и опыт в максимально близкой тематике сфере. Экс-сотрудник банка – для банковской организации. Кредитный менеджер – для кредитных организаций. Бухгалтер – для аутсорсинговых компаний. Врач – для клиник и аптек.